TikTok. Czy ta kąpiel zakończy się śmiercią? Nagranie bije rekordy popularności.

Donna Paysepar opublikowała na TikToku przerażające wideo. Kobieta nagle wyskakuje z łódki do rzeki Hudson. Miliony internautów skrytykowało Donnę za jej wyczyn. Nowojorska rzeka znana jest ze swego skażenia. Eksperci ujawnili, co może się stać po takiej kąpieli.

Donna Paysepar wskoczyła z łodzi do rzeki Hudson w Nowym Jorku. Sprawa jest kontrowersyjna z uwagi na skażenie wody. 20-letnia TikTokerka postanowiła podzielić się nagraniem ze światem. Wideo błyskawicznie zdobyło ogromną popularność. Na początku widzimy panoramę Nowego Jorku. Następnie kobieta macha do kamery i wskakuje do rzeki Hudson.

Nagranie tylko w 5 dni obejrzało 5 milionów ludzi. Pod wideo napisano już ponad 36 tysięcy komentarzy. Większość z nich negatywnie odnosi się do wyczynu 20-letniej kobiety. Sporo osób zapytało, jak kąpiel wpłynęła na jej zdrowie.Rzeka Hudson słynie z zanieczyszczeń. Wiele osób napisało, że wskakując do wody dziewczyna wydała na siebie „wyrok śmierci”.

Według ekspertów 20-latka postąpiła niesłusznie wskakując do wody. Jednakże przesadą jest mowa o śmiertelnych skutkach takiej kąpieli. Eksperci zasugerowali wizytę u lekarza. Jeden z nich dodał, że dziewczyna miała szczęście, nie kąpać się po opadach deszczu. Wówczas do wody przenikają ścieki.

View this post on Instagram

Swimming with Lady Liberty 👗

A post shared by Donna (@donnapaysepar) on

Zdaniem ekspertów stan wody w rzece Hudson uległ poprawie. Organizuje się tam nawet zawody sportowe, podczas których dochodzi do kont

Eksperci uspokajają, że stan wody znacznie poprawił się przez ostatnie lata. Na rzece Hudson są nawet organizowane zawody sportowe, w trakcie których zawodnicy mają z nią kontakt. W dalekiej przeszłości dochodziło jednak do sytuacji, gdzie rzeka zapalała się z powodu swojego zanieczyszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj