Niemiecka prokuratura wraz z wydziałem śledczy w Hofheim am Taunus prowadzi poszukiwania kierowcy Lamborghini. Ramsy Azakir ma mieć polskie pochodzenie – donosi Auto Świat.

34-letni kierowca Lamborghini 10 października ścigał się na niemieckiej autostradzie. Zmagania zakończył wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Świadkowie twierdzą, że w sobotnie popołudnie kierowcy dwóch Lamborghini i Porsche ścigali się na autostradzie A66. Jeden z kierowców jadących w tym czasie autostradą nagrał filmik.

Lamborghini przy prędkości 200 km/h uderzyło w środkową barierę, odbiło się od niej i uderzyło w Skodę. Oba samochody stanęły w płomieniach. Sprawca wydostał się z Lamborghini. Niestety kobieta jadąca Skodą zginęła na miejscu. Jej tożsamość policja ustala  na podstawie DNA.

29-letni sprawca zdarzenia znalazł się w szpitalu, jednakże jego obrażenia były niewielkie. Na policję zgłosi się także 26-letni kierowca Porsche. Mężczyźni są obywatelami Niemiec, na proces będą oczekiwać na wolności.

Policja nadal poszukuje 34-letniego Ramsy Azakira, to Niemiec z polskim pochodzeniem. Jego Lamborghini zarejestrowane w Dubaju odnaleziono w Hofheim i skonfiskowano. Mężczyzna jednak nadal się ukrywa.

Ramsy Azakir nie ma aktualnie stałego adresu zamieszkania. To wysoki (190 cm) mężczyzna o muskularnej budowie ciała. Ma długie czarne włosy i brązowe oczy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj