– Co czujesz, gdy widzisz go w mediach? – Strach i obrzydzenie – mówi dziewczyna, która będąc 14-latką miała sprzedać dziewictwo politykowi.

Już 4 września odbędzie się premiera filmu „Pętla” Patryka Vegi. Film został zainspirowany tzw. „Aferą Podkarpacką”. Zamieszani w nią mają być właściciele klubów nocnych, tancerki, a także politycy. Klientów klubów nagrywano a następnie szantażowano. Patryk Vega poza produkcją filmu, zrealizował szereg rozmów z osobami niegdyś związanymi z klubami nocnymi. Swoją dokumentację udostępnia w mediach społecznościowych.

14-latka sprzedała dziewictwo politykowi. Materiały Patryka Vegi.

Dziś Patryk Vega udostępnił na swoich profilach społecznościowych 7-minutową rozmowę z dziewczyną, która twierdzi, że sprzedała dziewictwo znanemu politykowi.

-Są naprawdę desperaci, którzy po prostu przychodzą i już jest po pewnym czasie tak zakręcony, tak w nią wpatrzony, że proponują naprawdę kolosalne sumy” – mówi jedna z tancerek.

Reżyser od kilku tygodni zamieszcza na swoich profilach społecznościowych nagrania rozmów z tancerkami z klubów. Ponadto publikuje materiały wideo z rozmowami z innymi osobami zamieszanymi w tzw. aferę podkarpacką.

Nowy film Patryka Vegi „Pętla” w kinach zobaczymy już 4 września. Film opowiada o oficerze CBŚP, który zajmuje się rozbiciem siatki podkarpackich sutenerów. Następnie otwiera własny, ekskluzywny dom publiczny. Gości w nim i potajemnie nagrywa polityków, biznesmenów, sportowców oraz celebrytów. W rolach głównych zobaczmy : Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskieg, Antoniego Królikowskiego, Tomasza Dedka i Arkadiusza Nadera.

2 KOMENTARZE

  1. A pan Paprykarz nie powinien zgłosić na policję przypadku seksu z osobą poniżej 15 rż jeśli o nim wie?
    Jeśli wie i nie zgłasza, to popełnia przestępstwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here