Dziennikarz Kamil Durczok opublikował fotografię swojej miłości. Zdjęcie podpisał słowami „Moja Aleksandra”. Fani byłego szefa „Faktów” nie kryją podziwu.

Na temat byłego szefa „Faktów” głośno było w zeszłym roku. Wówczas to mający ponad dwa promile alkoholu we krwi Durczok prowadził swoje BMW X6 M jadąc autostradą A1 w kierunku Katowic. W okolicach Piotrkowa Trybunalskiego auto wjechało w pachołki oddzielające jezdnię. Sprawa trafiła do sądu i aktualnie Durczok oczekuje na rozprawę.

Kolejny raz o dziennikarzu wszystkie media rozpisywały się w grudniu 2019 roku. Wówczas został zatrzymany w związku z podejrzeniem podrobienia podpisu na wekslu bankowym. Kamil Durczok pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie zyskał na Facebooku kilkumilionowe zasięgi a wiele osób podziela jego zdanie na temat bieżącej sytuacji w Polsce. Fani czekają także na zapowiadany nowy projekt medialny, którego start  Durczok zapowiadał jeszcze w sierpniu.

Nowa dziewczyna Kamila Durczoka? Dziennikarz opublikował piękną fotografię.

Kamil Durczok opublikował na swoim Instagramie zdjęcie opatrzone podpisem „Moja Aleksandra ❤️„ dopisując hasztagi #truelove #fascinating .

Screen zdjęcia z instagrama Kamila Durczoka

https://www.instagram.com/p/CHN-uM5DGAx/?igshid=6u1xp28w39cd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj