Sekret prezesa Jarosława Kaczyńskiego wyszedł na jaw. To dlatego utrzymuje dobrą kondycję.

Problemy Jarosława Kaczyńskiego z kolanami to żadna tajemnica. Jeśli jednak ktokolwiek sądził, że szef PiS odejdzie z polityki z powodów zdrowotnych, to jest w błędzie. Kaczyński ma sekretny sposób na zdrowsze życie.

Jarosław Kaczyński dość długo odkładał operację kolana. Szef partii rządzącej chciał osobiście dopilnować wszystkich kampanii podczas wyborczego maratonu. Później pojawiły się sugestie, że ze względów zdrowotnych może odejść z polityki. 

Jarosław Kaczyński dba o swoje zdrowie w dość niekonwencjonalny sposób. Sekret zdradził w wywiadzie dla „Super Expressu” Jan Maria Tomaszewski.Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają – powiedział brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego. Jak dodał dzięki miksturom tajemniczej zielarki obydwaj czują się lepiej.

– Nie można jeść mięsa, a my je jemy, źle się odżywiamy po prostu, a potem człowiek dostaje kłopotów żołądkowych… – dodał i zaznaczył, że produkty zielarki chronią przed takimi dolegliwościami.

-Tajemnicza kobieta w lesie daje zioła szefowi PiS? Nic mnie już w tej partii nie zdziwi. Od razu przypomina się „Ranczo” – komentuje polityk Lewicy. Nikt jednak nie powiedział o żadnym lesie. Miejsca spotkań z zielarką nie zostały ujawnione .

 

fot. YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here